همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ rotary slip ring 380v ] همخوانی داشتن 8 محصولات.
حلقه لغزنده چرخان حلقه کابل ماشین آلات صنعتی 300 دور در دقیقه 8 مدار 380 ولت 5 آمپر 20 آمپر
| شماره مدار: | 8 |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5A,20A |
| سرعت کار: | 0~300 دور در دقیقه |
ضد خشکی از طریق سوراخ حلقه چرخش اسلیپ مختلف ساختار
| تعداد مدارها: | 6 |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5 آمپر در هر سیم |
| ولتاژ: | 380 ولت |
8 مدار 380 ولت ولتاژ حلقه چرخش چرخش 300rpm سرعت کار
| شماره مدار: | 8 |
|---|---|
| ولتاژ: | 240 VAC |
| سرعت کار: | 0~300 دور در دقیقه |
رینگ لغزشی سوراخ دار 14 مدار با اترنت 100 مگابیت بر ثانیه IP51
| طول سیم سرب: | استاتور: 3000 میلی متر روتور: 1500 میلی متر |
|---|---|
| سرعت کار: | 0~20 دور در دقیقه |
| رتبه بندی ولتاژ: | 24/380V |
رینگ لغزنده با سوراخ عبوری 70 میلیمتری، 6 مدار، 10 آمپر در هر حلقه
| اندازه سوراخ: | 70 میلی متر |
|---|---|
| تعداد مدارها: | 6 مدار |
| جریان در هر مدار: | 10 A |
حلقه لغزنده صنعتی پین 380 ولت با روکش طلا پین 4 مدار 15A IP40 تولید حلقه لغزنده
| شماره مدار: | 6 |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5A، 15A |
| ولتاژ: | 380VAC |
5 مدار حلقه گلدان با چرخش 360 ° و ولتاژ 24VAC / DC برای انتقال الکتریکی قابل اعتماد
| مدارها: | 5 مدار |
|---|---|
| رتبه بندی ولتاژ: | 24VAC/DC |
| رتبه بندی فعلی: | 1 آمپر در هر مدار |
36 حلقه اسلیپ مدار با مقاومت تماس کم
| تعداد مدارها: | 36 |
|---|---|
| سرعت عملیاتی: | 0-300 دور در دقیقه |
| مواد تماس: | طلا به طلا |
1

