همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ rotary slip ring electrical connector ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
اتصال چرخشی فیبر نوری IP68 با سرعت 2000 دور در دقیقه از جنس استیل ضد زنگ
| مصالح ساختمانی: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مدارها: | 1 |
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
فیبر نوری چرخش مفصل 1 کانال 650-1650nm IP68 2000 RPM
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
واحد کانال فیبر نوری چرخش مفصل 1650nm کم ضایعات ورودی قابل تنظیم
| تعداد مدارها: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر (سفارشی) |
| از دست دادن ورودی: | <3dB |
مفصل چرخشی فیبر نوری IP68 با سرعت 2000 دور در دقیقه برای محیط های خشن
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
جفت کابل فیبر نوری دوامدار 6 کانال 300rpm IP65
| تعداد دانه های مدار: | 6 |
|---|---|
| اندازه سرب: | Φ26/Φ38*119 |
| محدوده طول موج: | 850-1550 |

