همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ rotary slip ring electrical connector ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
مینی 5 کانال Photoelectric Hybrid Slip Ring IP65 IP67 300 دور در دقیقه
| شماره کانال: | 5 |
|---|---|
| اندازه سرب: | Φ26/Φ38*119 |
| محدوده طول موج: | 850-1550 |
حلقه لغزنده فیبر نوری 7 کانال بدون تماس اصطکاک طول عمر 10 میلیون دور در دقیقه
| شماره کانال: | 7 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 850-1550 |
| از دست دادن ورودی: | <4dB |
حلقه اسلیپ فیبر نوری چرخش مشترک هیبریدی
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر (سفارشی) |
|---|---|
| از دست دادن ورودی: | <0.5dB |
| موج از دست دادن درج: | <2dB |
جفت چرخش کپسول الکتریکی 56 مدار 240V حلقه گسسته اتصال
| مدارها: | 56×2A |
|---|---|
| ولتاژ: | 240 ولت VC/DC |
| مقاومت دینامیکی: | ≤35mΩ |
حلقه اسلیپ فرکانس بالا DC-6GHz برای آنتن های رادار 100RPM
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر سرعت چرخش: | 100 دور در دقیقه |
| مواد آجیل: | مس |
اتصال چرخشی کواکسیال حلقه لغزشی 2 کانالی که عملکرد روان و قابل اطمینان دارد
| امپدانس خاص: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| سرعت عملیاتی: | 0-100 دور در دقیقه |
| دمای کار: | -40℃~ +80℃ |
حلقه های لغزنده یک و دو کانال RF Coaxial Rotary Joint IP60 در حلقه های لغزنده سیگنال فشرده
| سرعت چرخش، حداکثر: | 60 دور در دقیقه |
|---|---|
| سطح حفاظت IP: | IP60 |
| زمان زندگی، حداقل: | 5 میلیون انقلاب |
JINPAT Pancake Slip Ring with 10 Circuits 5A per Circuit and 220VDC/AC Voltage Rating for Industrial Applications
| مدارها: | 10 مدار |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 5 آمپر در هر مدار |
| رتبه ولتاژ: | 220VDC/AC یا بالاتر |
حلقه لغزش یک کاناله 18 DC گیگاهرتز RF اتصال چرخشی با اتصالات ماده SMA
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |

