همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ rotary electrical connector ] همخوانی داشتن 86 محصولات.
واحد کانال فیبر نوری چرخش مفصل 1650nm کم ضایعات ورودی قابل تنظیم
| تعداد مدارها: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر (سفارشی) |
| از دست دادن ورودی: | <3dB |
فیبر نوری چرخش مفصل 1 کانال 650-1650nm IP68 2000 RPM
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
حلقۀ اسلیپ روتاری الکتریکی 12 مدار LPC-1C1202
| طول کپسول: | 39.8 میلی متر |
|---|---|
| تعداد مدارها: | 12 مدار |
| IP: | 54 یا بالاتر |
اتصال چرخشی حلقه لغزشی تک کاناله با محدوده فرکانسی DC تا 18 گیگاهرتز و محفظه استیل ضد زنگ
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
جفت چرخش 50 گیگاهرتز RF/ حلقه لغزنده با سرعت کار بالا
| محدوده فرکانس: | DC تا 50 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
مفصل چرخشی فیبر نوری IP68 با سرعت 2000 دور در دقیقه برای محیط های خشن
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
اتصالات روتاری فیبر نوری 23dBm IP40 50mm طلا به طلا 2000rpm حلقه لغزنده نوری
| رتبه بندی فعلی: | 2 آمپر در هر سیم |
|---|---|
| مصالح مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| سرعت عملیاتی: | حداکثر 2000 دور در دقیقه |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| نام محصول: | تجهیزات اتوماسیون Slip Ring-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| مدارها: | 7 مدار*6a 2*PE+2*100M اترنت |
| ولتاژ: | 480VAC |
0 - 200 Rpm از طریق سوراخ حلقه برقی اسلیپ آلومینیومی
| تعداد مدارها: | 8 مدار |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5 آمپر در هر مدار |
| سرعت عملیاتی: | 0~200 دور در دقیقه |

