همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ rotary electrical connector ] همخوانی داشتن 86 محصولات.
4.5GHz RF Coaxial Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings حلقه های لغزنده یک کانال در حلقه های لغزنده یک کانال
| نام: | مفصل دوار کواکسیال |
|---|---|
| کانال ها: | مجرد |
| ویژگی: | وزن سبک |
مواد شوک دارویی حلقه اسلیپ چرخش مشترک اتصال الکتریکی
| اختیاری: | سرعت چرخش |
|---|---|
| مواد تماس: | طلا - طلا |
| کاربرد معمولی: | میز دوار |
رابط الکتریکی دوار با مقاومت 1000 MΩ @ 500 VDC برای دستگاه تست
| تعداد مدارها: | 4 قطب تماس طلا |
|---|---|
| دقت، درستی: | دقت بالا |
| درجه حفاظت: | IP54 یا بالاتر |
حلقه اسلیپ فیبر نوری چرخش مشترک هیبریدی
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر (سفارشی) |
|---|---|
| از دست دادن ورودی: | <0.5dB |
| موج از دست دادن درج: | <2dB |
8 مدار از طریق حلقه لغزش حفره که سیگنال های HF و USB برق را منتقل می کند
| تعداد مدارها: | 8 مدار |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5 آمپر در هر مدار |
| سرعت عملیاتی: | 0~200 دور در دقیقه |
اتصال چرخشی حلقه های اترنت چند کاناله 5A
| رتبه بندی فعلی: | 5A |
|---|---|
| تعداد مدارها: | 12 |
| سرعت کار: | 0-300 دور در دقیقه |
کانکتور چرخشی الکتریکی 12 مدار 5A مقاومت تماس کم از طریق قطر 60 میلی متر
| تعداد مدارها: | 12 |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 5A |
| سرعت کار: | 0-300 دور در دقیقه |
3-کانال الکتریکی کواکسیال چرخش مشترک با محدوده فرکانس 3GHz
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
حلقه لغزش یک کاناله 18 DC گیگاهرتز RF اتصال چرخشی با اتصالات ماده SMA
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
جفت چرخش کپسول الکتریکی 56 مدار 240V حلقه گسسته اتصال
| مدارها: | 56×2A |
|---|---|
| ولتاژ: | 240 ولت VC/DC |
| مقاومت دینامیکی: | ≤35mΩ |

