همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ capsule slip ring 100 rpm ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
50mm از طریق سوراخ حلقه لغزشی 6 مدار 5A 300rpm
| اندازه سوراخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مدارها: | 6 |
| جریان در هر مدار: | 5a |
از طریق سوراخ حلقه چرخش 36 مدار 240 VAC / DC 300rpm برای جرثقیل
| تعداد مدارها: | 36 |
|---|---|
| قطر سوراخ: | 1.5 ~ 6mm |
| مواد تماس: | طلا به طلا |
مفصل چرخشی فیبر نوری IP68 با سرعت 2000 دور در دقیقه برای محیط های خشن
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
اتصال دهنده الکتریکی چرخش 76 مدار LPC-76A
| مدارها: | 76 مدار |
|---|---|
| طول کپسول: | 105.65 میلی متر |
| سرعت: | 300 دور در دقیقه |
فیبر نوری چرخش مفصل 1 کانال 650-1650nm IP68 2000 RPM
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |
| از دست دادن ورودی: | <2dB |
اتصال چرخشی فیبر نوری IP68 با سرعت 2000 دور در دقیقه از جنس استیل ضد زنگ
| مصالح ساختمانی: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مدارها: | 1 |
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر |

