همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ capsule slip ring 100 rpm ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
حلقه گيرنده کپسول الکتريکي 18 مدار با طول عمر طولاني
| مدل های مدار: | 18 مدار |
|---|---|
| طول کپسول: | 32.85 میلی متر |
| ولتاژ: | 240 VAC/DC |
حلقه کپسول سوپر مینی 240 ولتی فلزی گرانبها برای دوربین پان / شیب
| تعداد مدارها: | 4 |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی: | 1 آمپر در هر سیم |
| مواد تماس: | فلز گرانبها |
سیگنال های LVDS مدار 12 حلقه کپسول
| درجه بندی ولتاژ: | 7VAC/DC |
|---|---|
| قدرت دی الکتریک: | فراتر از 500V@50Hz |
| عایق: | 100MΩ@100VDC |
حلقه لغزشی مینی 6 مدار 1 آمپر 240 ولت AC برای تجهیزات با دقت بالا
| شماره مدار: | 6 |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 1a |
| ولتاژ: | 240VAC |
حلقه کپسول برقی با 6 دایره سوراخ LPC-06T
| تعداد مدارها: | 6 مدار |
|---|---|
| قطر سوراخ: | 1.5 ~ 7.0 میلی متر |
| طول کپسول: | 31 میلی متر |
حلقه لغزنده چرخشی با کارایی بالا 24 مدار 2 آمپر در هر سیم راه حل حرفه ای
| مدارها: | 24 مدار |
|---|---|
| سرعت: | 300 دور در دقیقه پیوسته |
| ولتاژ: | 240 VAC/DC |
6 مدار 240V ولتاژ حلقه ی جدا از پرتاب با 0 ~ 300 RPM برای تجهیزات آزمایش الکتریکی
| شماره مدار: | 6 |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 2a |
| ولتاژ: | 240 VAC |
360 Degree Rotation 8 Circuit 240VAC Slip Ring Rotary Joint for Industrial Machinery
| شماره مدار: | 8 |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 2ckt*5A، 6ckt*20A |
| ولتاژ: | 240 VAC |
طراحی جمع و جور حلقه گسست جداگانه با 4 مدار و ولتاژ 240 VAC / DC برای سیستم های UAV انعطاف پذیر
| ولتاژ: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 1-3A |
| رطوبت کاری: | 60% RH یا بالاتر |
Pancake Slip Ring LPK Series with 5 Circuits 12A Current Rating and 240 VDC Voltage for Industrial Equipment
| شماره مدار: | 5 |
|---|---|
| رتبه فعلی: | 12a |
| ولتاژ: | 240 VDC |

