همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ 2 channel coaxial rotary joint ] همخوانی داشتن 26 محصولات.
اتصال چرخشی کواکسیال حلقه لغزشی 2 کانالی که عملکرد روان و قابل اطمینان دارد
| امپدانس خاص: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| سرعت عملیاتی: | 0-100 دور در دقیقه |
| دمای کار: | -40℃~ +80℃ |
اتصال چرخشی الکتریکی 100 دور در دقیقه اتصال چرخشی الکتریکی RF فرکانس 18 گیگاهرتز
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
اتصالات روتاری فیبر نوری 30 مگاهرتز بدون تعمیر و نگهداری بسیار طولانی
| سرعت چرخش، حداکثر: | 100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC-30MHz |
| VSWR، حداکثر: | 1.2 |
اتصالات چرخشی با فرکانس بالا IP40 JINPAT حلقه لغزنده نوری LPHF-01K
| محدوده فرکانس: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR، حداکثر: | 1.2 |
| نام: | حلقه لغزش نوری |
حلقه دو کانال IP60 برای مفاصل چرخشی هم محوری RF با حلقه کوچک سیگنالینگ برای سرعت تا 60 RMP.
| سرعت چرخش، حداکثر: | 60 دور در دقیقه |
|---|---|
| سطح حفاظت IP: | IP60 |
| زمان زندگی، حداقل: | 5 میلیون انقلاب |
حلقه های لغزنده دو کانال RF Coaxial Rotary Joint IP60 با حلقه های لغزنده سیگنال فشرده سرعت تا 30rpm
| سرعت چرخش، حداکثر: | 30 دور در دقیقه |
|---|---|
| سطح حفاظت IP: | IP60 |
| زمان زندگی، حداقل: | 5 میلیون انقلاب |
حلقه لغزش یک کاناله 18 DC گیگاهرتز RF اتصال چرخشی با اتصالات ماده SMA
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
حلقه لغزنده چرخشی تک کاناله 18 گیگاهرتزی با کانکتور زن SMA مدل های حلقه لغزش چندگانه
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
حلقه ی پرتاب یک کانال/ جفت چرخشی DC تا 18 GHz
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
|---|---|
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات @ 1 گیگاهرتز |
| فاز WOW (حداکثر درجه): | 1 درجه |
اتصالات روتاری فیبر نوری 23dBm IP40 50mm طلا به طلا 2000rpm حلقه لغزنده نوری
| رتبه بندی فعلی: | 2 آمپر در هر سیم |
|---|---|
| مصالح مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| سرعت عملیاتی: | حداکثر 2000 دور در دقیقه |

