همه محصولات
-
ویلیامظاهر حلقه Slip JINPAT خوب است، بسته بندی با دقت، شور و شوق خدمات، نیاز به آمدن دوباره -
مارتینتحویل سریع، عملکرد خوب و کیفیت خوب، مشتاقانه منتظر همکاری بعدی هستیم.
تماس با شخص :
John
شماره تلفن :
+86 1346 401 9643
کلید واژه ها [ ip40 coaxial rotary joint ] همخوانی داشتن 12 محصولات.
4.5GHz RF Coaxial Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings حلقه های لغزنده یک کانال در حلقه های لغزنده یک کانال
| نام: | مفصل دوار کواکسیال |
|---|---|
| کانال ها: | مجرد |
| ویژگی: | وزن سبک |
حلقه های لغزنده دو کانال RF Coaxial Rotary Joint IP40 با حلقه های لغزنده سیگنال فشرده سرعت تا 50rpm
| سرعت چرخش، حداکثر: | 50 دور در دقیقه |
|---|---|
| سطح حفاظت IP: | IP40 |
| زمان زندگی، حداقل: | 5 میلیون انقلاب |
اتصال چرخشی کواکسیال 2 کاناله 50 اهم/75 اهم برای دوربین های مداربسته پان تیلت
| امپدانس خاص: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| سرعت عملیاتی: | 0-100 دور در دقیقه |
| دمای کار: | -40℃~ +80℃ |
اتصال چرخشی کواکسیال حلقه لغزشی 2 کانالی که عملکرد روان و قابل اطمینان دارد
| امپدانس خاص: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| سرعت عملیاتی: | 0-100 دور در دقیقه |
| دمای کار: | -40℃~ +80℃ |
اتصالات چرخشی با فرکانس بالا IP40 JINPAT حلقه لغزنده نوری LPHF-01K
| محدوده فرکانس: | DC-30MHz |
|---|---|
| VSWR، حداکثر: | 1.2 |
| نام: | حلقه لغزش نوری |
اتصالات روتاری فیبر نوری 23dBm IP40 50mm طلا به طلا 2000rpm حلقه لغزنده نوری
| رتبه بندی فعلی: | 2 آمپر در هر سیم |
|---|---|
| مصالح مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| سرعت عملیاتی: | حداکثر 2000 دور در دقیقه |
اتصالات روتاری فیبر نوری 30 مگاهرتز بدون تعمیر و نگهداری بسیار طولانی
| سرعت چرخش، حداکثر: | 100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC-30MHz |
| VSWR، حداکثر: | 1.2 |
حلقه اسلیپ فیبر نوری چرخش مشترک هیبریدی
| محدوده طول موج: | 650-1650 نانومتر (سفارشی) |
|---|---|
| از دست دادن ورودی: | <0.5dB |
| موج از دست دادن درج: | <2dB |
حلقه لغزش با فرکانس بالا IP40 30 دور در دقیقه برای تجهیزات روشنایی اضطراری / روبات ها
| سرعت چرخش، حداکثر: | 30 دور در دقیقه |
|---|---|
| زمان زندگی، حداقل: | 5 میلیون انقلاب |
| انزوا، حداقل: | 50دبی |
1 کانال HF حلقه چرخش 1500W 18 GHz
| شماره کانال: | 1 |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 18 گیگاهرتز |
| حداکثر قدرت، حداکثر: | 1500 وات |

